Reklamní a propagační produkty

V poslední době firma rozšířila portfolio nabízených služeb o produkty "šité na míru" zákazníka. Jedná se zejména o krabičky opatřené firemním logem či ruční tisk a výšivku s nejrůznějšími motivy dle představ zákazníka.

Takto upravené produkty jsou reprezentativním dárkem pro klienty firem, zejména v období Vánoc, i vhodným reklamním předmětem.

Ceny sjednáváme individuálně na základě složitosti úprav standartních provedení a na základě poptávaného množství.

Ukázka několika z mnoha realizovaných produktů

Potisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&LorentePotisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&LorentePotisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - ProchnikGift set of three luxury men´s handkerchiefs adjusted in a box; embroidery of company´s logo Gift set of three luxury ladies handkerchiefs in an exclusive gift box; hand printed logo of the company Hand-printed men's handkerchiefs with musical motifs in a traditional boxDárkové balení 3 ks pánských luxusních kapesníků s výšivkou loga firmy Elsto; adjustováno v krabičce spolu s otevírákem na vínoRučně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Ručně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Pánský celobílý vyšívaný kapesník s logem spolku Cesta Česka, adjustováno v dárkovém psaníčkuPánský celobílý vyšívaný kapesník s monogramem, realizováno k příležitosti svatby; adjustováno v dárkovém psaníčku

Máte jakékoli dotazy?

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Adresa společnosti

Husova 185
508 01 Hořice