Rychlý kontakt

ETEX s.r.o. Hořice

Telefon
+420 493 621 902
Mobil
+420 602 308 951
E-mail
etex.horice@tiscali.cz

Kde nás najdete?

zobrazit na mapě

kapesníky & šátky

Reklamní a propagační produkty

V poslední době firma rozšířila portfolio nabízených služeb o produkty "šité na míru" zákazníka. Jedná se zejména o krabičky opatřené firemním logem či ruční tisk a výšivku s nejrůznějšími motivy dle představ zákazníka.

Takto upravené produkty jsou reprezentativním dárkem pro klienty firem, zejména v období Vánoc, i vhodným reklamním předmětem.

Ceny sjednáváme individuálně na základě složitosti úprav standartních provedení a na základě poptávaného množství.

Ukázka několika z mnoha realizovaných produktů:

Potisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&LorentePotisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&Lorente

Ručně tištěné dámské kapesníky s hudebními motivy v luxusní krabičce imitující notovou osnovuRučně tištěné pánské kapesníky s hudebními motivy v tradiční krabičce

Zlatě vyšívané svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Ručně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Ručně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.