Reklamní a propagační produkty

V poslední době firma rozšířila portfolio nabízených služeb o produkty "šité na míru" zákazníka. Jedná se zejména o krabičky opatřené firemním logem či ruční tisk a výšivku s nejrůznějšími motivy dle představ zákazníka.

Takto upravené produkty jsou reprezentativním dárkem pro klienty firem, zejména v období Vánoc, i vhodným reklamním předmětem.

Ceny sjednáváme individuálně na základě složitosti úprav standartních provedení a na základě poptávaného množství.

Ukázka několika z mnoha realizovaných produktů

Potisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&LorentePotisk dřevěné krabičky a papírových doplňků logem významného polského producenta v oblasti módy - Pako&LorenteRučně tištěné dámské kapesníky s hudebními motivy v luxusní krabičce imitující notovou osnovuRučně tištěné pánské kapesníky s hudebními motivy v tradiční krabičceZlatě vyšívané svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Ručně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.Ručně tištěné svatební motivy v provedení jak na dámském kapesníku s krajkou, tak na kapesníku pánském. Ideální drobný dárek novomanželům či dárek na památku pro svatebčany.

Máte jakékoli dotazy?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Kontaktní formulář

Vaše jméno a příjmení:*

Telefon:*

E-mail:*

Zpráva:

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Adresa společnosti

Husova 185
508 01 Hořice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.